Časté dotazy

Jak Slevákovi.cz fungují?

Pomáháme našim uživatelům dostat peníze zpět z každodenních nákupů na internetu.

  1. Uživatel vyhledá na našem serveru svůj oblíbený obchod a klikne na tlačítko “Do obchodu”
  2. Uživatel v obchodě nakoupí jako obvykle
  3. Obchodník zjistí, že uživatel do obchodu přišel z našeho serveru a sdělí nám výši odměny pro uživatele. Uživateli se poté tato odměna v administraci zobrazí jako Nepotvrzená. Jakmile obchodník zašle odměnu za nákup na náš účet, stává se odměna Potvrzenou a nic nebrání jejímu vyplacení na účet uživatele

Jak dlouho trvá vyplacení odměny od nákupu v obchodu?

Odměna za nákup je nejpozději do dvou dní registrována v systému a nachází se ve stavu Nepotvrzená. Poté trvá až 60 dní (ale běžně je to dříve, zhruba 30 dní) než obchodník připíše odměnu na náš účet, v tu chvíli je odměna Potvrzená a může být okamžitě vyplacena uživateli. Bankovní převod z našeho účtu trvá jeden, maximálně dva dny, nejpozději tedy svou odměnu uvidíte za 64 dní od nákupu. Nezoufejte, většinou je to dříve.

Proč potvrzení trvá tak dlouho?

Obchodníci se tak chrání před zneužitím zákonné lhůty pro vrácení zboží objednaného přes internet (v současné době je to 14 dní). Pokud se zákazník rozhodne zboží vrátit, objednávka uživatele se stornuje a zaniká samozřejmě nárok na odměnu. Většina odměn je proto potvrzena a vyplacena krátce po uplynutí této lhůty.

Proč je nutné se registrovat?

Abychom byli schopni správně určit, komu patří odměna za nákup v obchodech, a také ji poté uživateli vyplatit, potřebujeme od uživatele znát alespoň základní údaje jako je e-mail, jméno a číslo bankovního účtu. Za úspěšně dokončenou registraci uživatele odměňujeme bonusem ve výši 50 Kč, který je možné vyplatit již v první výplatě, pokud přesáhne hodnotu 200 Kč (včetně bonusu).

Jaké je minimum pro výplatu odměny?

Žádné, vyplatíme Vám klidně i korunu. Pokud s výplatou počkáte na dosažení hranice 150 Kč, vyplatíme Vám i registrační bonus 50 Kč.

Proč nemáte v nabídce obchod X?

Pokud Vám v naší nabídce chybí Váš oblíbený obchod, určitě nám o tom dejte vědět, a pokud to bude jen trošku možné, rádi jej mezi naše obchody přidáme.

Pro zlepšení uživatelského komfortu uživatelů našich internetových stránek a pro zajištění dalších úkolů požíváme cookies. Používáním s tímto souhlasíte.